KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165377
nr 1616 5377
Oidentifierad konstnär. Påskrift Till minne af C. N. Kyrka. Ej signerad. Olja på pannå, 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:22:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor